Patyriminė išvyka į Kaišiadoris

„Kiškučių“ grupės ugdytiniai leidosi į ypatingą kelionę traukiniu į Kaišiadorių miestą. Daugeliui vaikų tai buvo pirmoji kelionė traukiniu – kupina naujų įspūdžių, nepatirtų pojūčių ir džiaugsmo. Spindinčios akys išdavė, kiek daug emocijų suteikė ši patirtis! 🤍

Kaišiadorių stotyje mažųjų keliautojų laukė edukacija „Vėjaraštė“. Jos metu vaikai sužinojo įdomių dalykų apie keliones, dalyvavo komandiniuose žaidimuose, o smagiausia dalis – kiekvienas galėjo pasigaminti savo kelionės pasą, su kuriuo dar keliaus po pasaulį. 🌍

Keliautojai aplankė ir Kaišiadorių geležinkelio stotį, užsuko į žaidimų kambarį, kuriame netrūko juoko ir smagių akimirkų. Po aktyvios dienos vaikai pasistiprino picomis ir kupini įspūdžių grįžo namo į savo miestą – Kėdainius.

Diena buvo kupina naujų patirčių, bendrystės ir gerų emocijų.

Daugiau nuotraukų: