Susipažįstame su profesijomis

Šiandien „Kiškučių“ grupės ugdytiniai turėjo ypatingą išvyką į Kėdainių priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą. 🚒

Vaikus maloniai pasitiko ugniagesiai gelbėtojai, kurie papasakojo apie savo profesiją – kokia ji svarbi, atsakinga ir reikalaujanti drąsos. Mažieji sužinojo, kokiomis savybėmis turi pasižymėti ugniagesys gelbėtojas.Vaikai turėjo galimybę apžiūrėti gaisrinius automobilius bei specialiąją įrangą, o drąsiausieji netgi galėjo pasimatuoti tikrą ugniagesio aprangą! 👨‍🚒

Smagiausia dalis – iššūkis mokytojai: per 60 sekundžių apsirengti ugniagesio gelbėtojo aprangą kartu su tikru gelbėtoju! 😄 Neapseita ir be dovanų – vaikučiai buvo apdovanoti knygelėmis!

Dėkojame ugniagesiams gelbėtojams už įtraukiančią edukaciją, dovanėles ir šiltą priėmimą!

Daugiau nuotraukų: