Apsilankymas priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje

Šiandien „Peliukų“ grupės ugdytiniai lankėsi Kėdainių priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje. 🚒

Vaikai susipažino su ugniagesio gelbėtojo profesija ir sužinojo, koks tai svarbus bei atsakingas darbas. Įsitikino, kad ugniagesiai turi būti ne tik drąsūs, bet ir labai vikrūs bei stiprūs. Didelį įspūdį vaikams paliko vienas ugniagesys gelbėtojas, kuris vaikams parodė, kaip specialiąją aprangą galima apsirengti vos per vieną minutę!

Nuoširdžiai dėkojame už šiltą priėmimą ir įdomią edukaciją 😊

Daugiau nuotraukų: